4 niezbędne sprzęty AGD marki Eldom do Twojej kuchni!

Obecność niektórych sprzętów kuchennych jest wręcz obowiązkowa w każdym gospodarstwie domowym. O ile obędziemy się bez kuchenki mikrofalowej, jajowaru czy też ekspresu do kawy, tak blender i waga kuchenna mogą się okazać niezwykle pomocne w codziennym przyrządzaniu potraw. Oczywiście wyposażenia kuchennego jest znacznie więcej. Wszystkie mniej lub bardziej niezbędne sprzęty AGD do kuchni oferuje firma Eldom. Oto 4 urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. 

Waga kuchenna Eldom niezbędna do gotowania i pieczenia

Każda osoba zajmująca się gotowaniem wie, jak ważne są proporcje. Od tego, czy dodamy odpowiednią ilość danego składnika, zależy efekt naszych starań. Dlatego tak ważne jest kupno wagi kuchennej. Pozwoli ona na dokładne zważenie dodawanych składników. Waga kuchenna Eldom może również przydać się do określenia pojemności szklanki lub kubka. Dzięki temu już zawsze będziemy wiedzieli, co w naszym wypadku oznacza sformułowanie „szklanka mąki” lub „pół szklanki cukru”. Oprócz tego na wadze kuchennej możemy zważyć dosłownie wszystko, co tylko nie przekracza limitu założonego przez producenta. 

Czajnik Eldom – tradycyjny czy elektryczny?

Czajnik jest chyba najbardziej podstawowym sprzętem w kuchennej przestrzeni. Pozwala on na szybkie i wygodne zagotowanie wody. Obecnie czajniki tradycyjne odchodzą powoli w niepamięć, jednak wciąż znajdą swoich zwolenników. Na pewno będą one oszczędniejsze, jednak warunkiem ich działania jest posiadanie kuchenki gazowej. Czajniki elektryczne są z kolei droższe nie tylko w utrzymaniu, ale także przy zakupie. Ich zaletą jest jednak fakt, że szybciej gotują wodę i same się wyłączają. Przy zakupie czajnika Eldom warto zwrócić uwagę na jego moc i pojemność. Dodatkowo czajniki przybierają przeróżne formy, dzięki czemu będą stanowiły niewątpliwą ozdobę kuchennego blatu.

Blender Eldom do warzyw i owoców

Jednym z niezastąpionych narzędzi w kuchni jest z całą pewnością blender. Dzięki niemu zrobimy kremową zupę lub przygotujemy owocowy kotkajl. Blendery Eldom występują w formie samodzielnego urządzenia ręcznego, a także w formie stacjonarnych konstrukcji. Mogą z powodzeniem służyć do kruszenia lodu lub owoców, a niektóre posiadają wymienny nóż z funkcją mielenie (na przykład kawy). Ciężko wyobrazić sobie robienie tego ręcznie. Dlatego właśnie blender jest niezbędnym sprzętem w kuchennych działaniach. Pamiętajmy, że blender nie jest dużym wydatkiem i zwykle kosztuje tyle samo co czajnik. 

Wolnoobrotowa wyciskarka Eldom dla wielbicieli soków

Kto nie lubi świeżo wyciśniętego soku z zachowaniem pysznego miąższu tak charakterystycznego dla niektórych owoców? Chyba każdy, jednak nieczęsto mamy okazję, by wypić taki sok. Kupując wyciskarkę wolnoobrotową Eldom, to może się zmienić! Dzięki niej stworzymy dziesiątki różnych kompozycji z naszych ulubionych owoców. Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce nie zniszczymy tak cennej zawartości owoców i trafi ona prosto do naszego kubka. Warto pomyśleć o zakupie wyciskarki wolnoobrotowej zaraz po tym, jak zaopatrzymy się w pozostałe niezbędne urządzenia do kuchni. Choć jest to niemały wydatek, to z pewnością doceni go nasz organizm i wszyscy odwiedzający nas goście.