O restauracji - Restauracja Grecka KAMARI Łódź!
 • rozmiar czcionki

Restauracja Kamari usytuowana jest przy głównej i najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi. Wizyta u Nas może stanowić miły przystanek podczas zwiedzania Naszego pięknego miasta lub robienia zakupów w pobliskiej Manufakturze.

Wstępując do Kamari będziesz mieć okazję spróbować dań zdrowej kuchni śródziemnomorskiej, przyrządzonych według tradycyjnych receptur z oryginalnych, sprowadzanych z Grecji produktów. Nad ich jakością czuwa nasz szef kuchni. 

Piotrkowska 122 to także i KAWIARNIA. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne menu kawiarniane, które w pełni zadowoli nawet najbardziej spragnionych gości. W naszej KAWIARNI można zamówić pyszne kawy, cappuccino, late, frape, a nawet kawę po grecku i miło spędzić czas na wygodnych fotelach i kanapach lub "pod palmami". 

Skąd nazwa KAMARI ?
Santorini to jedna z 1400 wysp poza częścią kontynentalną wchodzących w powierzchnię Grecji. To właśnie na tej wyspie znajduje się wioska KAMARI, więcej o wiosce można znaleźć tutaj

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów zapewniamy nie tylko miłą atmosferę i pyszne jedzenie ale także klimatyzację i ciepłą atmosferę w okresie zimowym, aby nasi goście mogli czuć się komfortowo.

Na terenie restauracji Kamari zapewniamy Naszym klientom dostęp do bezprzewodowego internetu o przepustowości 6 Mb/s. Możesz odwiedzić Naszą stronę na FACEBOOKu.
facebook.com/restauracjakamari

 

Mamy nadzieje, że miło spędzone chwile spowodują,
że odwiedzicie nas ponownie i polecicie restaurację Kamari Waszym znajomym.

 

 

 

 

 

 Nasi partnerzy
 

Taniec w kręgu Jemy w Łodzi
   
FUEGO Jemy w Łodzi
   
Kreatywna Łódź PROFI-LINGUA

 

  • strona główna
  • menu
  • o restauracji
  • aktualności
  • wydarzenia
  • kontakt

Lucky Studio

Grecka restauracja i kawiarnia KAMARI - Łódź, ul. Piotrkowska 122 - Tel. (42) 633 21 21 - www.facebook.com/restauracjakamari